Opalewo

Zamek wewnętrzny [OPRAWA MIĘKKA] [FORMAT KIESZONKOWY]
św. Teresa od Jezusa
Zamek wewnętrzny [OPRAWA MIĘKKA] [FORMAT KIESZONKOWY]
Święta Teresa posiadała niezwykłą umiejętność rozumienia procesów odbywających się w jej wnętrzu. Umiała niewypowiedzianie jasno, plastycznie, a jednocześnie bardzo prawdziwie je przedstawić. Była obdarzona mocą pozwalającą jej dojrzeć poszczególne sprawy w ich wewnętrznym całokształcie i ten całokształt ukazać w swoim dziele (św. Teresa Benedykta od Krzyża - Edyta Stein).

Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Opalewo

ks. Jan Szulim (2005-07-01)

Opalewo, Brudzewo - (4 km), Dąbrówka Mała - (2 km), Kiełcze - (5 km), Koźminek - (2 km), Smardzewo - (2 km), Wolimierzyce - (5 km)

Opalewo