Drożków

parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

Starszy brat

Z książki dowiesz się jak niesamowita przygoda ukryta jest w sercu każdego młodego człowieka i jak można mu w niej towarzyszyć. Przeczytasz o tym, jak ofiarować swoje serce drugiemu, otrzymując przy tym jeszcze więcej. Jeśli jesteś rodzicem, nauczycielem, księdzem, animatorem; jeśli masz młodsze rodzeństwo albo zajmujesz się pracą z młodymi ludźmi, to usiądź wygodnie, bo nowa przygoda właśnie się rozpoczyna.

Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego - Drożków

ks. Robert Decker (2010-08-02)

Drożków, Lubanice, Łukawy, Surowa

Drożków
    68-200 Żary
  • tel.: 68-4000003

Drożków – 18:00 (sobota), 9:45; Lubanice – 8:00, 12:30

Powstała z podziału parafii w Bieniowie i parafii p.w. Wniebowzięcia NMP w Żarach. Lubanice, które od 1945 były kościołem filialnym Bieniowa, w 1979 r. zostały przyłączone do Drożkowa.