Drożków

Owoce uwielbienia
Merlin R. Carothers
Owoce uwielbienia
Czy doświadczasz tego, że Bóg naprawdę jest twoim dobrym Ojcem? Zastanawiasz się, jak być blisko Niego? Merlin Carothers, autor wyjątkowej książki „Moc uwielbienia”, która zmieniła życie milionów ludzi na całym świecie, daje jedną odpowiedź: uwielbiaj Go nieustannie! Przeczytaj niezwykłe świadectwa osób, które osobiście doświadczyły Jego nieskończonej hojności i potęgi błogosławieństwa nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego - Drożków

ks. Robert Decker (2010-08-02)

Drożków, Lubanice, Łukawy, Surowa

Drożków
    68-200 Żary
  • tel.: 68-4000003

Drożków – 18:00 (sobota), 9:45; Lubanice – 8:00, 12:30

Powstała z podziału parafii w Bieniowie i parafii p.w. Wniebowzięcia NMP w Żarach. Lubanice, które od 1945 były kościołem filialnym Bieniowa, w 1979 r. zostały przyłączone do Drożkowa.

Seks jakiego nie znacie