Ługi

parafia pw. św. Wawrzyńca

Modlitwa psalmami

Przechodząc bez pośpiechu treść psalmów, odkrywamy, że są one czymś więcej niż twórczością poetycką, co też nie jest bez znaczenia. Stwierdzamy, że są one nie tylko sukcesywnym przedstawianiem obrazów, niektórych bardzo pięknych, ale przede wszystkim stanowią ogromne wyczucie Boga, doświadczenie Boga nabyte przez lud, który uczył się przeżywać z Bogiem najdrobniejsze wydarzenia każdego dnia.

Parafia pw. św. Wawrzyńca - Ługi

ks. Ireneusz Mastej (2014-08-01)

Ługi, Barcikowice Duże - (8 km), Barcikowice Małe - (9 km), Czasław - (2 km), Książ Śląski - (10 km), Marzęcin - (6 km), Sucha - (5 km), Zatonie - (6 km)

Ługi
    67-106 Otyń
  • tel.: 068-388-76-94

ŁUGI – 13:00; KSIĄŻ ŚLĄSKI – 10:00; SUCHA – 8:30; ZATONIE – 11:30

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.