Ługi

Prawa duchowego wzrastania
Jerzy Zieliński OCD
Prawa duchowego wzrastania
Książka ma za cel przybliżyć ci najważniejsze prawa decydujące o dojrzałości serca. Stanowią one syntezę doświadczeń całych pokoleń świętych i błogosławionych, którzy budowali swe życie na fundamencie Chrystusa i Jego Matki. Znajomość tego, czym owe prawa skutkują w twojej codzienności, spełni ważną rolę w duchowej walce - pomoże pokonywać zabójcze w skutkach wirusy duszy: rozczarowanie i zniechęcenie.

Parafia pw. św. Wawrzyńca - Ługi

ks. Ireneusz Mastej (2014-08-01)

Ługi, Barcikowice Duże - (8 km), Barcikowice Małe - (9 km), Czasław - (2 km), Książ Śląski - (10 km), Marzęcin - (6 km), Sucha - (5 km), Zatonie - (6 km)

Ługi
    67-106 Otyń
  • tel.: 068-388-76-94

ŁUGI – 13:00; KSIĄŻ ŚLĄSKI – 10:00; SUCHA – 8:30; ZATONIE – 11:30

Krokodyl dla ukochanej

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.