Wicina

Krótki przewodnik po modlitwie! - Zeszyt ćwiczeń
ks. Rafał Jarosiewicz, s. Jeremiasza Ponikwia ZSJM
Krótki przewodnik po modlitwie! - Zeszyt ćwiczeń
„Krótki przewodnik po modlitwie" to książka, która „nie jest wydana, aby tylko ją wydać". Zawarte w niej proste myśli i rysunki, odkrywające, jaka modlitwa może być, inspirują do poszukiwania osobistej metody modlitwy i mogą pomóc tym, którzy pragną jej jakość zweryfikować.

Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa - Wicina

ks. Jan Krawczyk (2007-08-01)

Wicina, Bieszków - (2 km), Guzów - (2 km), Rostoki - (1,5 km), Stara Woda Duża - (12 km), Stara Woda Mała - (13 km), Tuchola Duża - (12 km), Tuchola Mała - (10 km), Zabłocie - (5 km)

Wicina
    68-320 Jasień Żarski
  • tel.: 68-371-04-78

WICINA – 13:00; TUCHOLA ŻARSKA – 11:30; ZABŁOCIE – 10:00; BIESZKÓW – 8:30; STARA WODA – 16:00

Parafia Wicina w latach powojennych była filią parafii w Jasieniu. Przez 13 lat Wicinę obsługiwał wikariusz parafii Jasień. W roku 1964 r. został mianowany jej proboszczem.