Wicina

Ubóstwo, które ubogaca
Ks. Winfrid Wermter
Ubóstwo, które ubogaca
Temat ubóstwa dotyczy nie tylko zakonników. Coraz częściej „zwyczajnie ochrzczeni” odkrywają powołanie do życia według rad ewangelicznych. Dla nich kilka pytań i prób wyjaśnienia.

Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa - Wicina

ks. Jan Krawczyk (2007-08-01)

Wicina, Bieszków - (2 km), Guzów - (2 km), Rostoki - (1,5 km), Stara Woda Duża - (12 km), Stara Woda Mała - (13 km), Tuchola Duża - (12 km), Tuchola Mała - (10 km), Zabłocie - (5 km)

Wicina
    68-320 Jasień Żarski
  • tel.: 68-371-04-78

WICINA – 13:00; TUCHOLA ŻARSKA – 11:30; ZABŁOCIE – 10:00; BIESZKÓW – 8:30; STARA WODA – 16:00

Parafia Wicina w latach powojennych była filią parafii w Jasieniu. Przez 13 lat Wicinę obsługiwał wikariusz parafii Jasień. W roku 1964 r. został mianowany jej proboszczem.