Lubsko

Wykorzystywanie seksualne
Josh McDowell, Ed Stewart
Wykorzystywanie seksualne
Czternastoletnia Ann Cassidy zmaga się ze swoją przeszłością. Od dawna przygniata ją tajemnica, której nie znają nawet jej rodzice. Pewnej nocy na obozie szkolnym, gdy jej przyjaciółka, Heather, jest świadkiem jej koszmarów nocnych, Ann postanawia wreszcie wyrzucić z siebie to, co skrywała w sobie od dzieciństwa.

Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny - Lubsko

ks. Marian Bumbul (1998-08-20)

Rezydenci

Lubsko: Bankowa, Baśniowa, Błotna, Boczna, Bohaterów, Chopina, Chrobrego, Dąbrowskiego, Dębowa, Farbiarska, Fredry, Gdańska, Grunwaldzka, Hubalczyków, Jasieńska, Jasna, Jodłowa, Kanałowa, Kopernika, Kosynierów, Kościuszki, Krakowskie Przedmieście, Krasińskiego, Krótka, Krucza, XX-Lecia (nieparz. od 17, parz. od 32), Letnia, 22-go Lipca, Lubuska, Mickiewicza, Moniuszki, Nadrzeczna, Nawiniec, Norwida, Paderewskiego, Parkowa, Plater, Podgórna, Podmokła, Pokoju, Popławskiego, Poznańska, Al. K. Pułaskiego, Racławicka, Reymonta, Sienkiewicza, Skalskiego, Sportowa, Staffa, Strażacka, Sucharskiego, Szpitalna, pl. Świerczewskiego, Traugutta, Urocza, Warszawska, Al. Wojska Polskiego, pl. Wolności, Zamkowa, Zana, Zapolskiej, Zieleniecka, Żagańska, Żarska, Żeromskiego, Białków, Budziechów, Raszyn (6 km)

• Kościuszki 18
    68-300 Lubsko
  • tel.: 68-372-06-28, 68-372-15-88

LUBSKO – pw. Nawiedzenia NMP 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, DPS 16:00 - sobota; szpital 18:00 - sobota; RASZYN – 8:30; BIAŁKÓW – 8:45;

Parafia powstała wskutek podziału parafii NSPJ w Lubsku. Erygowana została przez bpa Józefa Michalika, ówczesnego Ordynariusza Diecezji. Do najistotniejszych przeżyć religijnych młodej parafii można zaliczyć: peregrynację Kopii Obrazu MB Rokitniańskiej (1989 r.) oraz Misje Św. i bezpośrednio złączona z nimi uroczystość nawiedzenia parafii przez Kopię Jasnogórskiego Obrazu MB Częstochowskiej (13-14.1992 r.). 3.08.1991 r. wyrusza po raz pierwszy piesza pielgrzymka z Lubska na Jasną Górę. 28.05.1995 r. odbyły się pierwsze w historii parafii prymicje nowo wyświęconego kapłana, ks. A. Wawrzysiuka.

Warto być ojcem