Pław

Święta Teresa od Jezusa uczy modlitwy
Tomás Álvarez OCD
Święta Teresa od Jezusa uczy modlitwy
Zgodnie z myślą samej Teresy, autor tej książki pragnie nie tyle przekazać, czym jest modlitwa terezjańska, ile wskazać, jak ją praktykować. Nie chce uczyć, czym jest modlitwa, ale uczy, jak się modlić. Jest to książka, która pokazuje, że świat modlitwy jest dostępny dla każdego, może też spełnić rolę przewodnika po modlitwie.

Parafia pw. św. Elżbiety Portugalskiej - Pław

ks. Marek Zintara (2006-08-01)

Pław, Brzeźnica - (3 km), Budynia - (6 km), Ciemnice - (6 km), Dąbie - (3 km), Gola - (7,5 km), Gronów - (2 km), Szczawno - (3 km)

PŁAW – 11:30; CIEMNICE – 8:30; DĄBIE LUBUSKIE – 13:00; GRONÓW – 18:00 - sobota; SZCZAWNO – 10:00, DPS 16:00 - sobota

Parafia została wydzielona w 1971 r. z parafii w Krośnie Odrz.