Pław

Sakrament bierzmowania
kard. Jorge Medina Estévez
Sakrament bierzmowania
Aby uwierzyć w Chrystusa, potrzebujemy ludzi, którzy będą odważnie świadczyć o Nim. Siłę do dawania świadectwa wiary daje ochrzczonym sakrament bierzmowania. Konieczne jest jednak wpierw zrozumienie i przyjęcie daru, jaki on niesie. Z pomocą w tym przychodzi niniejsza książka adresowana w szczególny sposób do ludzi młodych, aby mogli znaleźć w sakramencie bierzmowania szczególną łaskę i stać się świadkami Chrystusa w dzisiejszym świecie.

Parafia pw. św. Elżbiety Portugalskiej - Pław

ks. Marek Zintara (2006-08-01)

Pław, Brzeźnica - (3 km), Budynia - (6 km), Ciemnice - (6 km), Dąbie - (3 km), Gola - (7,5 km), Gronów - (2 km), Szczawno - (3 km)

PŁAW – 11:30; CIEMNICE – 8:30; DĄBIE LUBUSKIE – 13:00; GRONÓW – 18:00 - sobota; SZCZAWNO – 10:00, DPS 16:00 - sobota

Parafia została wydzielona w 1971 r. z parafii w Krośnie Odrz.

Dzikie serce