Pław

Ćwiczenia duchowne
św. Ignacy Loyola
Ćwiczenia duchowne
Klasyczny tekst Ćwiczeń św. Ignacego, zatwierdzony przez wszystkich papieży od XVI wieku po dziś jako najlepszy sposób odprawiania rekolekcji. Książeczka służąca zarówno dającym rekolekcje jak i wszystkim, którzy już je odbyli i pragną podtrzymać w sobie ich owoce. Uzupełniona o dodatek zawierający informacje o jezuickich domach rekolekcyjnych.

Parafia pw. św. Elżbiety Portugalskiej - Pław

ks. Marek Zintara (2006-08-01)

Pław, Brzeźnica - (3 km), Budynia - (6 km), Ciemnice - (6 km), Dąbie - (3 km), Gola - (7,5 km), Gronów - (2 km), Szczawno - (3 km)

PŁAW – 11:30; CIEMNICE – 8:30; DĄBIE LUBUSKIE – 13:00; GRONÓW – 18:00 - sobota; SZCZAWNO – 10:00, DPS 16:00 - sobota

Parafia została wydzielona w 1971 r. z parafii w Krośnie Odrz.

Ewa czuje inaczej