Gubin

Oswojeni z cierpieniem - Od Abrahama do Maryi
Mieczysław Guzewicz
Oswojeni z cierpieniem - Od Abrahama do Maryi
Ta książka mówi o tym, jak przeżywali cierpienie biblijni bohaterowie. Truizmem jest stwierdzenie, że cierpienie jest powszechnym doświadczeniem człowieka. Nie ma ludzi, którzy nie cierpieliby. Zdolność akceptacji cierpienia jest zapewne jednym z mierników dojrzałości duchowej człowieka. Jest też jednym z podstawowych tematów Biblii. Zasadnicza treść książki wzbogacona jest pięcioma schematami drogi krzyżowej, napisanymi z myślą o ludziach cierpiących.

Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej - Gubin

Rezydenci

Gubin - 5000, Bieżyce - 320 (1 km), Dobro - 40 (7 km), Dobrzyń - 90 (4 km), Grochów - 80 (7 km), Jaromirowice - 330 (1 km), Kaniów - 88 (6 km), Pole - 168 (4 km), Przyborowice - 56 (7 km), Zawada - 80 (2 km), Żenichów - 120 (2 km)

• Długa 2a