Kwielice

Twoje słowo jest lampą dla moich stóp
o. Antonello Cadeddu
Twoje słowo jest lampą dla moich stóp
Ojcowie Antonello Cadeddu i Henrique Porcu, założyciele Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia, zebrali i opisali niezwykłe i poruszające świadectwa ludzi doświadczonych poniżającą mocą zła. To historie tych, którzy znaleźli się na samym dnie, lecz za sprawą działania Bożej miłości odzyskali upragnioną wolność.

Parafia pw. św. Michała Archanioła - Kwielice

ks. Stanisław Jażdżewski (2012-08-01)

Kwielice - 405, Duża Wólka - 60 (3 km), Kurów Mały - 72 (7 km), Obiszów Duży - 75 (3 km), Obiszów Mały - 228 (1 km), Ogorzelec - 55 (1 km), Turów - 120 (3 km)

Kwielice
    67-220 Grębocice
  • tel.: 76 831-50-04

Kwielice – 8:00, 12:00; Obiszów – 9:15; Turów – 10:30.

Pierwsza wzmianka o parafii w Kwielicach pochodzi z 1297 r.. Kościół pw. św. Michała Archanioła został wzniesiony w późnym średniowieczu. Do roku 1810 Kwielice należały do Opactwa Augustianów - Kanoników Regularnych w Żaganiu. Z Kwielic pochodzi ks. Edward Müller (1818-1895) - Apostoł Berlina. Od roku 1926 pracują w parafii SS. św. Jadwigi.

Seks jakiego nie znacie