Kosieczyn

parafia pw. świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

Miłość nie ma wcale końca!
Anna Jedna
Miłość nie ma wcale końca!
Wiadomo, że dzieci są niczym najczulsze odbiorniki. Już niemowlęta wyczuwają zdenerwowanie i zmęczenie mamy. Starsze dzieci rozumieją niewypowiedziane słowa, odbierają unoszące się w powietrzu emocje. Jak wygląda rozstanie mamy i taty widziane oczyma dziecka? O tym opowiada ta książka.

Parafia pw. świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza - Kosieczyn

ks. Zdzisław Przybysz (2003-08-18)

Kosieczyn, Kręcko - (4 km), Kręcko Winnica - (4 km), Nowa Wieś - (6 km), Stardzewo - (7 km)

• Główna 51
    Kosieczyn
    66-210 Zbąszynek
  • tel.: 68 384-97-18

Kosieczyn – 9:30, 12:30; Kręcko – 11:00; Nowa Wieś – 8:00.

Parafia Kosieczyn od początku swego istnienia była katolicką. Po jej utworzeniu w 1406 r., przystąpiono do budowy drewnianego kościoła, który ukończono w 1408 r. W 1945 r., z powodu braku księży na tych terenach, a jednocześnie większej liczby wiernych w Zbąszynku, siedzibę parafii przeniesiono do Zbąszynka. Dopiero 28.06.1957 r., na prośbę wiernych, dokonano podziału parafii w Kosieczynie, tworząc jednocześnie parafię w Zbąszynku.

Warto pokochać teściową