Kosieczyn

Miłość niejedno ma imię
Mariola Wołochowicz, Piotr Wołochowicz
Miłość niejedno ma imię
Nowe wydanie praktycznych poradników, które odmieniły życie wielu młodych ludzi. Szczere odpowiedzi na życiowe pytania ilustrowane wieloma przykładami. Całość napisana przystępnym językiem i atrakcyjnie wydana. Polecamy szczególnie młodzieży w wieku gimnazjalnym, licealnym oraz dla rodziców i osób pracujących z młodzieżą.

Parafia pw. świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza - Kosieczyn

ks. Zdzisław Przybysz (2003-08-18)

Kosieczyn, Kręcko - (4 km), Kręcko Winnica - (4 km), Nowa Wieś - (6 km), Stardzewo - (7 km)

• Główna 51
    Kosieczyn
    66-210 Zbąszynek
  • tel.: 68 384-97-18

Kosieczyn – 9:30, 12:30; Kręcko – 11:00; Nowa Wieś – 8:00.

Parafia Kosieczyn od początku swego istnienia była katolicką. Po jej utworzeniu w 1406 r., przystąpiono do budowy drewnianego kościoła, który ukończono w 1408 r. W 1945 r., z powodu braku księży na tych terenach, a jednocześnie większej liczby wiernych w Zbąszynku, siedzibę parafii przeniesiono do Zbąszynka. Dopiero 28.06.1957 r., na prośbę wiernych, dokonano podziału parafii w Kosieczynie, tworząc jednocześnie parafię w Zbąszynku.

Ewa czuje inaczej