Krzeszyce

Inspiracje na każdy dzień roku
Zig Ziglar, Ike Reighard
Inspiracje na każdy dzień roku
Czy pragniesz żyć pełnią życia? Zig Ziglar, jeden z najbardziej szanowanych mówców i pisarzy motywacyjnych, ma nadzieję i wierzy, że tego właśnie chcesz. W tej książce znajdziesz ulubione biblijne fragmenty Ziga, oparte na nich refleksje, pytania zachęcające do odniesienia tych rozważań do własnego życia oraz inspirujące cytaty dające motywację do dobrego przeżycia każdego dnia.

Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego - Krzeszyce

ks. Jarosław Leśny (2016-11-12)

Kancelaria

Wtorek od godz. 18.30 do godz. 19.00, sobota od godz. 10.00 do godz. 11.00. W sprawach pilnych o każdej porze.

KRZESZYCE – 8:00, 12:30; KRASNOŁĘG – 9:30; MUSZKOWO – 11:00; OKSZA – 9:00; PRZEMYSŁAW – 10:15; ZASZCZYTOWO – 11:30

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.