Diecezja Zielonogórsko-Gorzowska

Strona główna

Zielonogórskie Kolędowanie

Dekanat Kostrzyn

Dziekan: ks. Wojciech Skóra [2003-02-01]

Wicedziekan: ks. Stanisław Dochniak [2010-10-11]

Ojciec duchowny: ks. Gabriel Stożek [2009-06-26]

Dekanalny duszpasterz rodzin: ks. Gabriel Stożek [2000-01-20]

Dekanalny duszpasterz młodzieży: ks. Tomasz Grochowski [2008-10-10]

Parafie dakanatu Kostrzyn

Bogdaniec - Parafia pw. św. Jana Chrzciciela

Czarnów - Parafia pw. Matki Bożej Szkaplerznej

Górzyca Odrz. - Parafia pw. Matki Łaski Bożej

Kamień Wielki - Parafia pw. św. Antoniego

Kostrzyn - Parafia pw. Matki Bożej Rokitniańskiej

Kostrzyn - Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła

Lemierzyce - Parafia pw. świętych Apostołów Piotra i Pawła

Pyrzany - Parafia pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

Słońsk - Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej

Witnica - Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy