Krzeszyce

Podróż do pełni
Juan Antonio Marcos OCD
Podróż do pełni
„Droga do nieba”, do której przejścia Bóg „wzywa wszystkich” – i która jako cel ukazuje wyzwolenie „od wszystkich rzeczy tego świata” – właśnie tym jest Droga doskonałości. Tym jest ludzkie życie. Drogą, podróżą, ponieważ jest to proces, poszukiwanie, trwanie w określonym czasie, zdobywanie pewnej wiedzy. Jak samo życie. A drogą „do nieba”, drogą boską, ponieważ nie pokonujemy jej sami: zawsze obecny jest Bóg – przyjaciel, towarzysz.

Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego - Krzeszyce

ks. Jarosław Leśny (2016-11-12)

Kancelaria

Wtorek od godz. 18.30 do godz. 19.00, sobota od godz. 10.00 do godz. 11.00. W sprawach pilnych o każdej porze.

KRZESZYCE – 8:00, 12:30; KRASNOŁĘG – 9:30; MUSZKOWO – 11:00; OKSZA – 9:00; PRZEMYSŁAW – 10:15; ZASZCZYTOWO – 11:30

Warto naprawić małżeństwo

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.