Wilków Głogowski

Przekonanie do Ewangelii
ks. Jacek Kołak
Przekonanie do Ewangelii
Ludzie chodzą do terapeutów i pytają: "Jak żyć?". Ale po co iść do coacha, skoro można sięgnąć do "Przekonania do Ewangelii", książki odpowiadającej jak codziennie stawać się człowiekiem pragnącym naśladować Jezusa.

Parafia pw. św. Jana Nepomucena - Wilków Głogowski

ks. Bogdan Niparko (2003-08-18)

Wilków Głogowski - 522, Gola Drzewiecka -312 (15 km), Klucze - 156 (3 km), Krzekotów - (4 km)

• ul. Spółdzielcza 57
    Wilków Głogowski
    67-200 Głogów
  • tel.: 76 833-16-79

Wilków Głogowski – 9:00, 11:00.

Pierwsza wzmianka o parafii pochodzi z 1357 r. Pierwotnie kościół pw. Wszystkich Świętych. Za czasów reformacji został przejęty przez protestantów i dopiero w 1654 r. zwrócony katolikom. Spalony przez Kozaków w pierwszej połowie XVIII w., a dzięki fundacji Ferdynanda Lichnowskiego odbudowany w 1769 r.

Warto być ojcem