Wilków Głogowski

Tak cicho wołam do swego Anioła
Brat Tadeusz Ruciński FSC
Tak cicho wołam do swego Anioła
Czy naprawdę znacie to, co znacie na pamięć? Katarynka melodyjkę gra, ale czy słowa melodyjki zna? Nie, bo za szybko ją gra. W swych małych, ciepło ilustrowanych książeczkach, w formie rymowanych wierszyków, autor odkrywa głębię treści zawartych w codziennych modlitwach. Bohaterami książek są dzieci, kwiaty, tęcza, krople rosy, chmury, góry.

Parafia pw. św. Jana Nepomucena - Wilków Głogowski

ks. Bogdan Niparko (2003-08-18)

Wilków Głogowski - 522, Gola Drzewiecka -312 (15 km), Klucze - 156 (3 km), Krzekotów - (4 km)

• ul. Spółdzielcza 57
    Wilków Głogowski
    67-200 Głogów
  • tel.: 76 833-16-79

Wilków Głogowski – 9:00, 11:00.

Pierwsza wzmianka o parafii pochodzi z 1357 r. Pierwotnie kościół pw. Wszystkich Świętych. Za czasów reformacji został przejęty przez protestantów i dopiero w 1654 r. zwrócony katolikom. Spalony przez Kozaków w pierwszej połowie XVIII w., a dzięki fundacji Ferdynanda Lichnowskiego odbudowany w 1769 r.