Zielona Góra

Weź się w garść, bądź święty
O. Leon Knabit OSB
Weź się w garść, bądź święty
Popatrzymy na Kościół, w którym i o którym modlimy się: „Wierzę w jeden, święty, powszechny, apostolski Kościół…”. Jest „jeden”, „powszechny” – jako tako, „apostolski” też, ale ta „świętość”, zwłaszcza w świetle wszystkiego, co się wciąż dzieje: te wszystkie skandale, afery, awantury – to nie bardzo sprzyja temu, żeby mówić właśnie o świętości.

Parafia pw. św. Stanisława Kostki - Zielona Góra

ks. Adrian Put (2015-08-01)

Rezydenci

Kancelaria parafialna czynna w środy od 19:15 do 20:15.

Spowiedź św.

Ulice: Zielona Góra: Batorego Stefana: nieparzyste 1-69, parzyste 2-116; Chemiczna, Dąbrowskiego Generała Jarosława:parzyste, Energetyków, Harcerska, Jana z Kolna, Langiewicza Generała Mariana, Ludowa, Naftowa, Obywatelska, Rajska, Zimna, Zjednoczenia: nieparzyste od 101 do końca

Mając na uwadze racje duszpastersko-administracyjne z dniem 1 sierpnia 2009 r. Ks. Bp Stefan Regmunt erygował Parafię Rzymskokatolicką pw. św. Stanisława Kostki w Zielonej Górze. Nowa parafia zostaje wydzielona z terytorium parafii pw. św. Alberta Chmielowskiego w Zielonej Górze oraz terytorium parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze.

Urzekająca