Zielona Góra

Wstań! Albo będziesz święty, albo będziesz nikim
ks. Piotr Pawlukiewicz
Wstań! Albo będziesz święty, albo będziesz nikim
Ks. Pawlukiewicz nie potrafi być nudny. Kiedy mówi, sprawia, że nie chcesz by kończył. A to co mówi sprawia, że chcesz w swoim życiu zmiany. Dzisiaj ks. Pawlukiewicz mówi Ci: Wstań! Albo będziesz święty, albo będziesz nikim. Nie bądź „trochę święty” bo nie chcesz być „trochę w niebie”. Warto go posłuchać. Warto coś w swoim życiu zmieniać.

Parafia pw. św. Stanisława Kostki - Zielona Góra

ks. Adrian Put (2015-08-01)

Rezydenci

Kancelaria parafialna czynna w środy od 19:15 do 20:15.

Spowiedź św.

Ulice: Zielona Góra: Batorego Stefana: nieparzyste 1-69, parzyste 2-116; Chemiczna, Dąbrowskiego Generała Jarosława:parzyste, Energetyków, Harcerska, Jana z Kolna, Langiewicza Generała Mariana, Ludowa, Naftowa, Obywatelska, Rajska, Zimna, Zjednoczenia: nieparzyste od 101 do końca

Mając na uwadze racje duszpastersko-administracyjne z dniem 1 sierpnia 2009 r. Ks. Bp Stefan Regmunt erygował Parafię Rzymskokatolicką pw. św. Stanisława Kostki w Zielonej Górze. Nowa parafia zostaje wydzielona z terytorium parafii pw. św. Alberta Chmielowskiego w Zielonej Górze oraz terytorium parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze.

Warto być ojcem