Zielona Góra

Zamek wewnętrzny [PODRĘCZNE]
św. Teresa od Jezusa
Zamek wewnętrzny [PODRĘCZNE]
Arcydzieło mistyki chrześcijańskiej. „Zamek wewnętrzny” przedstawia w sposób alegoryczny piękno i wielkość ludzkiej duszy, zamieszkanej w swej najbardziej wewnętrznej komnacie przez Boga. Św. Teresa od Jezusa wykorzystując obraz zamku opisuje etapy swojego życia duchowego, a tym samym życia każdego człowieka oddanego modlitwie.

Parafia pw. św. Stanisława Kostki - Zielona Góra

ks. Adrian Put (2015-08-01)

Rezydenci

Kancelaria parafialna czynna w środy od 19:15 do 20:15.

Spowiedź św.

Ulice: Zielona Góra: Batorego Stefana: nieparzyste 1-69, parzyste 2-116; Chemiczna, Dąbrowskiego Generała Jarosława:parzyste, Energetyków, Harcerska, Jana z Kolna, Langiewicza Generała Mariana, Ludowa, Naftowa, Obywatelska, Rajska, Zimna, Zjednoczenia: nieparzyste od 101 do końca

Mając na uwadze racje duszpastersko-administracyjne z dniem 1 sierpnia 2009 r. Ks. Bp Stefan Regmunt erygował Parafię Rzymskokatolicką pw. św. Stanisława Kostki w Zielonej Górze. Nowa parafia zostaje wydzielona z terytorium parafii pw. św. Alberta Chmielowskiego w Zielonej Górze oraz terytorium parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze.

Ewa czuje inaczej