Jasień

Miłość ponad wszystko
O. Stanisław Jarosz OSPPE
Miłość ponad wszystko
Tym razem o. Jarosz odkłamuje zmierzch miłości małżeńskiej, rzucając na nią nowe światło w perspektywie wiary. Zadbał o to, by jego opracowanie stało się pomocne dla każdego: dla tych, którzy przeżyli w małżeństwie już wiele lat; dla tych, którzy stoją dopiero na jego progu; dla tych, którzy są w małżeństwie szczęśliwi; dla tych, którzy w małżeństwie się „męczą” oraz dla młodych, którzy małżeństwo mają przed sobą

Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej - Jasień

ks. Roman Wróbel (2002-08-06)

Jasień, Golin - (4 km), Jabłoniec - (2 km), Jasionna - (4 km), Jurzyn, Lisia Góra - (2 km), Mirkowice - (2 km), Świbna - (4 km), Zieleniec - (3 km)

JASIEŃ – 8:00, 10:30, 12:30, 18:00; JABŁONIEC – 11:00; JASIONNA – 9:30;

Pierwsza wzmianka o ewangelickiej parafii pochodzi z 1652 r. Fundatorem ewangelickiego kościoła był Rudolf von Bünau z Jasienia. Pierwsi katolicy pojawili się w 1945 r. Przybyli oni z terenów wschodnich, wraz z proboszczem ks. T. Korczykiem.

Seks jakiego nie znacie