Jasień

Życie Dawida
Dorota Wolska
Życie Dawida
Jak uporządkować swoje życie? Nie potrzebujesz wielkiego planu. Jeśli postawisz Boga na pierwszym miejscu, On zajmie się wszystkimi Twoimi sprawami. Jak to zrobić? Zacznij 365 dni słuchania Słowa pełnego wdzięczności. Razem z biblijnym królem Dawidem – mistrzem modlitwy i człowiekiem wielkiego zaufania – wyjdź w drogę, która odmieni twoją codzienność.

Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej - Jasień

ks. Roman Wróbel (2002-08-06)

Jasień, Golin - (4 km), Jabłoniec - (2 km), Jasionna - (4 km), Jurzyn, Lisia Góra - (2 km), Mirkowice - (2 km), Świbna - (4 km), Zieleniec - (3 km)

JASIEŃ – 8:00, 10:30, 12:30, 18:00; JABŁONIEC – 11:00; JASIONNA – 9:30;

Pierwsza wzmianka o ewangelickiej parafii pochodzi z 1652 r. Fundatorem ewangelickiego kościoła był Rudolf von Bünau z Jasienia. Pierwsi katolicy pojawili się w 1945 r. Przybyli oni z terenów wschodnich, wraz z proboszczem ks. T. Korczykiem.

Warto naprawić małżeństwo