Bobrówko

Pisma monastyczne - Św. Augustyn z Hippony
św. Augustyn z Hippony
Pisma monastyczne - Św. Augustyn z Hippony
Augustyn z Hippony (dzisiejsza Annaba w Algierii) jest doskonale znany jako grzesznik i święty, jako uzdol­niony teolog, pokutnik, polemista, filozof, i jako duszpasterz. Znacznie mniej uwagi poświęca się jednak Augustynowi jako monastycznemu prawodawcy i autorowi. Stanowi zatem dla mnie prawdziwą przyjemność powitanie pierwszego polskiego tłumaczenia jego pism monastycznych i zarazem napisanie wprowadzenia do nich.

Parafia pw. św. Antoniego z Padwy - Bobrówko

ks. Dariusz Siuda (2016-08-01)

Rezydenci

• ul. Wesoła 1