Zielona Góra

Nie oglądaj się na porażkę
John C. Maxwell
Nie oglądaj się na porażkę
Czasami wydaje się, iż pewni ludzie zostali stworzeni, aby osiągać wszystko co zechcą. Niektórzy twierdzą że to szczęście, inni, że błogosławieństwo, albo umiejętność zamiany w złoto wszystkiego, czego się dotkną. Ale co jest prawdziwą przyczyną ich sukcesów?

Parafia pw. św. brata Alberta Chmielowskiego - Zielona Góra

ks. Zygmunt Zimnawoda (2014-07-01)

Rezydenci

Kancelaria parafialna czynna: poniedziałek, środa, piątek godz. 16:00 - 17:00.

Spowiedź św.

Batorego (nieparz. 71 - do końca, parz. 118 - do końca), Dekoracyjna, Elektronowa, Energetyków (nieparzyste), Jagiellonki, Konstruktorów, Krasińskiego, Mechaników, Ruczajowa, Rusałki, Rzeźniczaka, Spawaczy, Strumykowa, Technologów, Trasa Północna, Zdrojowa, Al. Zjednoczenia (102a), Zamoyskiego, Źródlana, część Łężyca - Czarnkowo: Apartamentowa, Budowlanych, Irysowa, Inżynierska, Jagodowa, Makowa, Murarska, Malinowa, Maciejkowa, Poziomkowa, Różana, Tulipanowa.

7:00, 9:00, 10:00 kościół filialny Matki Bożej Fatimskiej w Zielonej Górze – Łężycy, 10:15 dla rodziców z małymi dziećmi, 11:15 Suma, 12:30 dla dzieci szkolnych, 16:30 od września do czerwca, 18:30, 20:30 lipiec i sierpień

Parafia p.w. św. Alberta Chmielowskiego powstała z podziału parafii Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze.

Jako tymczasowe miejsce kultu służyła kaplica znajdująca się w byłym hotelu Zakładu „Zastal”, przekazanym na własność parafii. Budynek ten spełnia również rolę mieszkania dla pracujących tam księży. Prezbiterium: obraz przedstawiający św. Alberta Chmielowskiego. Kościół parafialny nowowybudowany przy ul. Źródlanej, służy liturgii od 2002 r.

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.