Wschowa

Jak żyć dzisiaj Regułą św. Benedykta
Bertrand Rollin OSB
Jak żyć dzisiaj Regułą św. Benedykta
Książka ta jest komentarzem do Reguły, powstałym na gruncie soborowej odnowy. Nie jest jedynie indywidualnym studium pojedynczego mnicha, lecz żywym zapisem wcielania tej odnowy w życie w konkretnej wspólnocie zakonnej.

Parafia pw. św. Jadwigi Królowej - Wschowa

ks. Krzysztof Maksymowicz (2001-08-22)

Wschowa: Czereśniowa, Jabłoniowa, Jagiellońska, Jagodowa, Klonowa, Kościuszki (nieparz.), Królowej Jadwigi, Leszczynowa, Leśna, Malinowa, Modrzewiowa, Morelowa, Nowe Ogrody, Nowy Rynek, Orzechowa, Osiedle, os. Jagiellonów, Pusta, Reymonta (parz.), Słowackiego, Starowiejska, Wiśniowa, Wolsztyńska (parz.), Zacisze, Zygmunta Starego; Przyczyna Górna

Wschowa (św. Jadwigi) – 8:00, 11:00, 12:30 (od IX do VI), 18:00; Przyczyna Górna – 9:30.