Wschowa

parafia pw. św. Jadwigi Królowej

Przygoda ze świętym Papieżem Janem Pawłem II

Kolorowanka opowiada o dzieciństwie i młodości Karola Wojtyły, jego działalności jako kapłana i kardynała w Krakowie, o wyborze na papieża oraz pokazuje papieża w różnych codziennych sytuacjach. Ważną częścią opowieści są rysunki dotyczące życia i kultu św. Faustyny Apostołki Bożego Miłosierdzia, podróży apostolskich (70 państw, które odwiedził papież), oraz ośmiu wizyt w Polsce.

Parafia pw. św. Jadwigi Królowej - Wschowa

ks. Krzysztof Maksymowicz (2001-08-22)

Wschowa: Czereśniowa, Jabłoniowa, Jagiellońska, Jagodowa, Klonowa, Kościuszki (nieparz.), Królowej Jadwigi, Leszczynowa, Leśna, Malinowa, Modrzewiowa, Morelowa, Nowe Ogrody, Nowy Rynek, Orzechowa, Osiedle, os. Jagiellonów, Pusta, Reymonta (parz.), Słowackiego, Starowiejska, Wiśniowa, Wolsztyńska (parz.), Zacisze, Zygmunta Starego; Przyczyna Górna

Wschowa (św. Jadwigi) – 8:00, 11:00, 12:30 (od IX do VI), 18:00; Przyczyna Górna – 9:30.