Łysiny

Mój Boże, ja cierpię
Anne Costa
Mój Boże, ja cierpię
Wyjątkowa książka o przebaczeniu, uzdrowieniu i wędrówce ku wolności. Autorka, pisząc pod natchnieniem Ducha Świętego, ukazuje przebaczenie z różnych perspektyw, odnosząc się do indywidualnych uwarunkowań, okoliczności życiowych i doświadczeń emocjonalnych człowieka. Nawiązuje do autentycznych historii osób, które opowiedziały jej o swoim bólu i pojednaniu. Książka zawiera modlitwy o uzdrowienie.

Parafia pw. Matki Bożej Bolesnej - Łysiny

ks. Bogumił Baszko (2010-08-02)

Łysiny, Pszczółkowo - (5 km), Tylewice - (2 km), Wygnańczyce - (2 km)

Łysiny
    67-400 Wschowa
  • tel.: 065-540-96-08

Łysiny – 8:00, 11:30; Tylewice – 9:30

Lokacja miejscowości Łysiny i budowa kościoła nastąpiła w XIII w. Na początku XVI w. świątynia została zajęta przez luteran. W latach 1866-1867 zbudowano nowy kościół. Świątynia, została ufundowana przez dziedziczkę tej wsi Nimfę Kęszycką. Wiosną 1945 r. opuszczone przez Niemców wioski zamieszkali wierni z kilku rejonów Polski: lwowskiego, wileńskiego, poznańskiego, kieleckiego i rzeszowskiego.

Warto być ojcem