Zielona Góra

Wspinaczka na Górę Karmel
Marc Foley OCD
Wspinaczka na Górę Karmel
Czytanie początkowych rozdziałów Drogi na Górę Karmel jest jak wejście do pokoju, w którym trwa już jakaś dyskusja. Słyszymy słowa, które są dla nas nieznane, takie jak: „noc ciemna”, „początkujący”, „postępujący” i „doskonały”. Mamy nadzieję, że w końcu będziemy mogli włączyć się w tą rozmowę. Tak się jednak nie dzieje więc opuszczamy pokój.

Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu - Zielona Góra

ks. Stanisław Glista OFMConv. (2016-08-01)

Kancelaria

Czynna w poniedziałek po Mszy świętej o 18.00, oraz w środy i czwartki od 16.00 do 17.00, (w lipcu i sierpniu kancelaria czynna w poniedziałek i środę po Mszy św. o godz. 18.00).

Tel. 68 412 40 31, kancelaria parafialna mieści się w kaplicy przy ul. Kilińskiego 5

Spowiedź św.

Ulice: Bociania, Botaniczna (numery nieparzyste oraz parzyste od nr 16), Czyżykowa, Festiwalowa, Jaskółcza (numery parzyste), Kilińskiego, Kosynierów, Kożuchowska (numery nieparzyste od nr 15 do 35a), Krasickiego, Łabędzia, Maciejowicka, Madalińskiego, Nasza, Ogrodowa (numery nieparzyste: 5a,b,c,d 7a,b oraz parzyste od 40 do 56), Orla, Pawia, Piastowska, Ptasia, Połaniecka, Prymasa Wyszyńskiego (numery parzyste od nr 6 do 10 i nieparzyste od nr 1 do 11), Racławicka, Sokola, Sowia, Szczekocińska, Waszczyka, Wiśniowa (numery parzyste), Witebska (numery parzyste), Wypoczynek, Żurawia.

7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

14 sierpnia 1999 ks. bp. Adam Dyczkowski podpisał dekret o utworzeniu w Zielonej Górze parafii p.w. św. Franciszka z Asyżu, a w niedzielę 22 sierpnia 1999 roku, poprzez oficjalne odczytanie dekretu parafia rozpoczęła swoje istnienie.

Krokodyl dla ukochanej

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.