Świebodzin

parafia pw. Miłosierdzia Bożego

Jesteś powołany i stworzony do szczęścia!
O. Leon Knabit OSB
Jesteś powołany i stworzony do szczęścia!
Najnowsza książka o. Leona Knabita, mistrza celnych i krótkich uwag oraz anegdot, to zapis rozważań rekolekcyjnych. Ojciec Leon kieruje przesłanie do wszystkich, gdyż każdy z nas jest powołany do szczęścia. Powołany, czyli wezwany do czynienia czegoś dobrego, co będzie czynione z pasją, a nie z przymusu.

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego - Świebodzin

ks. Zygmunt Zimnawoda (2010-08-02)

Rezydenci

Świebodzin, Raków (12 km),Rudgerzowice (7 km)

• os. Łużyckie 52
    66-200 Świebodzin
  • tel.: 68-382-92-22

Świebodzin (Mił. Bożego) – 7:30, 9:30, 11:00, 12:30, 16:00, 18:00, 20:30; Filie: Rudgerzowice 10:00, Raków 11:30

Wybudowany kościół poświęcił 20 grudnia 1998 r. ks. bp Paweł Socha, a 25 sierpnia 1999 r. ks. bp dr Adam Dyczkowski podpisuje dekret erekcji parafii p.w. Miłosierdzia Bożego. Sanktuarium konsekrował 22 listopada 2008 r. ks. bp dr Stefan Regmunt.

Urzekająca