Świebodzin

Serce i portfel
Dariusz Duma
Serce i portfel
Życie zawodowe może uskrzydlać – często to przeczuwamy i wiemy, że tak powinno być, ale codzienne realia dalekie są od ideału. Oddajemy pracy tyle czasu, emocji i energii, że gdyby z tego miały wynikać jedynie pieniądze, ta transakcja nie miałaby sensu. Praca może dawać dużo więcej niż tylko pensję i satysfakcję, a Serce i portfel pomaga te wartości odkryć i zrealizować.

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego - Świebodzin

ks. Zygmunt Zimnawoda (2010-08-02)

Rezydenci

Świebodzin, Raków (12 km),Rudgerzowice (7 km)

• os. Łużyckie 52
    66-200 Świebodzin
  • tel.: 68-382-92-22

Świebodzin (Mił. Bożego) – 7:30, 9:30, 11:00, 12:30, 16:00, 18:00, 20:30; Filie: Rudgerzowice 10:00, Raków 11:30

Wybudowany kościół poświęcił 20 grudnia 1998 r. ks. bp Paweł Socha, a 25 sierpnia 1999 r. ks. bp dr Adam Dyczkowski podpisuje dekret erekcji parafii p.w. Miłosierdzia Bożego. Sanktuarium konsekrował 22 listopada 2008 r. ks. bp dr Stefan Regmunt.

Warto naprawić małżeństwo