Świebodzin

parafia pw. Miłosierdzia Bożego

Silniejsi od zła. Jak rozpoznać, zwyciężyć i unikać Szatana?
ks. Gabriele Amorth
Silniejsi od zła. Jak rozpoznać, zwyciężyć i unikać Szatana?
Najbardziej znany na świecie egzorcysta, włoski paulista ks. Gabriele Amorth, w swojej najnowszej książce przypomina, że życie jest ciągłą walką ze złem. Chcąc pokonać przeciwnika, trzeba go najpierw poznać. Włoski dziennikarz Roberto Italo Zanini pełni rolę uważnego ucznia ks. Amortha i bacznego obserwatora jego poczynań jako egzorcysty. Z tych lekcji wynosi prawdę, że zwycięstwo nad Szatanem można odnieść tylko przez siłę miłości, która płynie z modlitwy i ufnego zawierzenia Bogu.

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego - Świebodzin

ks. Zygmunt Zimnawoda (2010-08-02)

Rezydenci

Świebodzin, Raków (12 km),Rudgerzowice (7 km)

• os. Łużyckie 52
    66-200 Świebodzin
  • tel.: 68-382-92-22

Świebodzin (Mił. Bożego) – 7:30, 9:30, 11:00, 12:30, 16:00, 18:00, 20:30; Filie: Rudgerzowice 10:00, Raków 11:30

Wybudowany kościół poświęcił 20 grudnia 1998 r. ks. bp Paweł Socha, a 25 sierpnia 1999 r. ks. bp dr Adam Dyczkowski podpisuje dekret erekcji parafii p.w. Miłosierdzia Bożego. Sanktuarium konsekrował 22 listopada 2008 r. ks. bp dr Stefan Regmunt.