Szczaniec

Jezus i niesakramentalni
Mieczysław Guzewicz
Jezus i niesakramentalni
Nikt z nas nie jest nieskazitelny. Choćbyśmy nie wiem jak się starali, to i tak nie unikniemy błędów, pomyłek, potknięć. Żadne nakolanniki nie uchronią nas od rozbitych po upadku nóg. I nie ma w tym nic dziwnego: jesteśmy tylko ludźmi. Owszem, niektóre pomyłki są większe, a konsekwencje błędów poważniejsze. Jednak co byśmy nie uczynili, jest Ktoś, kto nas kocha i już wszystko nam wybaczył. Nawet jeśli ta miłość jest nieodwzajemniona i jeśli nie chcemy, by Bóg nas kochał, On i tak nie przestanie.

Parafia pw. św. Anny - Szczaniec

ks. Stanisław Pikor SDB (2005-01-08)

Szczaniec, Kupienino - 5,5 km, Myszęcin - 3 km, Myszęcinek - 4 km, Ojerzyce - 4 km, Rzeczyca - 6 km, Wilenko - 2,5 km, Wityń - 6 km

• Szczaniec 58