Skąpe

Książeczka zdrowia małżonków
Mariola Wołochowicz, Piotr Wołochowicz
Książeczka zdrowia małżonków
Książka nietuzinkowa, której nie sposób po przeczytaniu odstawić na półkę. Mobilizuje do konfrontacji, a tym samym ma szansę stać się kompasem w życiu duchowo-małżeńsko-rodzinnym, zapoczątkowującym pozytywne zmiany. Podzielona jest na dwie części. Pierwsza ukazuje różne obszary życia duchowego jako całości. Druga przekłada je na konkretne dziedziny życia małżonków.

Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny - Skąpe

ks. Zbigniew Dymitruk (2010-08-02)

Skąpe, Darnawa - (5 km), Przetocznica - (6 km), Radoszyn - (4 km)

• Skape 97
    66-213 Skąpe
  • tel.: 68-341-93-80

Skąpe – 11:00; Darnawa – 8:00; Radoszyn – 9:30

Duszpasterstwo w parafii Skąpe rozwija się od 1949 r. Z parafii tej, do dnia dzisiejszego, utworzono dwie nowe parafie: Kije w 1980 r. oraz Cibórz w 1990 r. Radoszyn, obecna filia parafii Skąpe, do roku 1945 był samodzielną placówką duszpasterską. Tamtejszy proboszcz obsługiwał katolików zamieszkałych w w okolicznych wioskach rozproszonych między Świebodzinem a Sulechowem.

Ewa czuje inaczej