Skąpe

ABC chrześcijaństwa
Alfred Cholewiński SJ
ABC chrześcijaństwa
Na lekturę tego tekstu wystarczy kilka wieczorów. Tych parę godzin może okazać się jedną z lepszych życiowych inwestycji. Dzięki opowieści ojca Alfreda Cholewińskiego zrozumiesz, że chrześcijaństwo nie jest kodeksem postępowania, zestawem dogmatów czy potężną instytucją, lecz pomysłem Pana Boga na to, jak uczynić Twoje życie szczęśliwym

Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny - Skąpe

ks. Zbigniew Dymitruk (2010-08-02)

Skąpe, Darnawa - (5 km), Przetocznica - (6 km), Radoszyn - (4 km)

• Skape 97
    66-213 Skąpe
  • tel.: 68-341-93-80

Skąpe – 11:00; Darnawa – 8:00; Radoszyn – 9:30

Duszpasterstwo w parafii Skąpe rozwija się od 1949 r. Z parafii tej, do dnia dzisiejszego, utworzono dwie nowe parafie: Kije w 1980 r. oraz Cibórz w 1990 r. Radoszyn, obecna filia parafii Skąpe, do roku 1945 był samodzielną placówką duszpasterską. Tamtejszy proboszcz obsługiwał katolików zamieszkałych w w okolicznych wioskach rozproszonych między Świebodzinem a Sulechowem.

Warto być ojcem