Cibórz

Odważ się marzyć
Florence Littauer
Odważ się marzyć
Jaką najlepszą przyszłość możesz sobie wymarzyć? Czy będzie to sława? Dobra praca? Szczęśliwa rodzina? Jakiekolwiek byłoby twoje wyobrażenie sukcesu, kluczem do niego są marzenia! Florence Littauer, z dobrze już wszystkim znanym żywym humorem i wnikliwym spojrzeniem – a także mnóstwem inspirujących opowieści o sukcesie – odkrywa niezwykłe sposoby odmiany życia.

Parafia pw. św. brata Alberta Chmielowskiego - Cibórz

ks. Marek Olszański (2003-08-18)

Cibórz, Międzylesie - (1 km), Podła Góra - (5 km), Zawisze - (9 km)

Cibórz
    66-213 Skąpe
  • tel.: 68-341-94-50, 68-341-94-55, 68-341-95-50 (centrala szpitala, wew. 223)

Cibórz – 8:00, 13:00; Międzylesie – 11:00; Zawisze – 10:00; Podła Góra – 17:00 (sobota).

Warto być ojcem