Zielona Góra

Jak dobrze się kłócić
Les i Leslie Parrottowie
Jak dobrze się kłócić
Pary żyjące od lat w szczęśliwym związku spierają się równie często jak te, które się rozwodzą – dowodzą autorzy poradnika. Jeśli chcesz, by twój małżonek nawet w kłótni był twoim sojusznikiem, to musisz nauczyć się zasad zdrowej kłótni. Jako małżeństwo nie jesteście skazani na nieustanne użeranie się o byle co. Książka podpowiada, jak sobie mądrze radzić w sytuacjach konfliktowych i wykorzystywać spory do pogłębiania więzi.

Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej - Zielona Góra

ks. Roman Litwińczuk (2016-08-01)

Rezydenci

Czynna w środy i piątki

Spowiedź św.

Codziennie podczas Mszy św. o godz. 7:00 oraz pół godziny przed Mszą św. o godz. 10:00 i 18:00

Ulice: 1-go Maja nieparzyste od początku do 7; parzyste 2-4, Aleja Konstytucji 3-go Maja nieparzyste, Armii Krajowej, Dąbrowskiego Generała Jarosława nieparzyste, Dąbrówki, Długa nieparzyste, Grottgera Artura nieparzyste, Jedności, Jelenia, Kasprowicza Jana, Krakusa, Krośnieńska, Krucza, Kupiecka parzyste od 32 do końca, Lisia, Lisowskiego Kazimierza, Łąkowa, Mariacka, Mickiewicza Adama nieparzyste 1-9, Miodowa, Młyńska, Moniuszki Stanisława nieparzyste 1-11, parzyste 4-6, Morwowa, Objazdowa, Okulickiego Leopolda nieparzyste 1-25, Osadnicza, Pl. Powstańców Wlkp., Pl. Słowiański, Pod Filarami nieparzyste, Polna, Powstańców Warszawy, Reja Mikołaja, Rymarska, Składowa, Słoneczna, Sobieskiego Jana, Stary Rynek wszystkie od 13 do 25, Studzianki, Szarych Szeregów, Św. Trójcy, Świętojańska, Wandy, Węglowa, Wiejska, Wojska Polskiego parzyste do 84, nieparzyste 1-25, Zamkowa, Zjednoczenia nieparzyste 1-11, parzyste od początku do 98, Żeromskiego Stefana parzyste.

7:30, 9:30, 11:00, 12:30, 16:30, 18:30; w VII i VIII także o 20:30

Konstrukcja szachulcowa na rzucie krzyża, dwukondygnacyjny, całość wsparta na słupach dębowych, bud. w latach 1746-1748, wieża budowana etapami, zakończenie bud. 1828r. Do 1945r. był kościołem ewangelickim, pośw. 1.12.1946r. Prezbiterium: ołtarz zbud. z drewna w 1748r.; w centralnej jego części obraz Matki Bożej Częstochowskiej z 1995r.

Warto pokochać teściową

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.