Żagań

Poszukiwana, poszukiwany. Poradnik dla singli
Henry Cloud
Poszukiwana, poszukiwany. Poradnik dla singli
„Poszukiwana, poszukiwany Poradnik dla singli” to poradnik dla każdego kto chce popracować nad relacjami z innymi. Nie jest następną, nic nie wnoszącą paplaniną na temat związków i pogoni za miłością, ale jest bardzo wciągającą i mądrą pozycją zawierającą instrukcje, które pomagają poznać siebie i właściwie pokierować swoim życiem „miłosnym”. W książce znajdziesz wiele porad, które pomogą Ci aktywnie przejąć swój los we własne ręce. A nic tak nie przyciąga drugiej połówki jak aktywny, uśmiechnięty i pewny siebie człowiek.

Parafia pw. św. Józefa - Żagań

Żagań (św. Józefa) – 8:00, 10:30; Żagań (Krzyża Św.) – 12:00