Witoszyn

Młodość to nie tylko wiek. Młodość to stan ducha
O. Leon Knabit OSB
Młodość to nie tylko wiek. Młodość to stan ducha
W tej książce przygotowaliśmy i zebraliśmy tzw. „motywatory” ojca Leona, które mają jedno zadanie: wywołać uśmiech na twarzy, a jednocześnie wzbudzić głęboką refleksję nad własnym życiem. Znaleźć tutaj można tak dłuższe, jak i krótsze wypowiedzi z różnych książek naszego wyjątkowego autora. Co kilka stron umieściliśmy ważne cytaty motywacyjne ojca Knabita, które mają zachęcić do lepszego i radośniejszego życia.

Parafia pw. św. Michała Archanioła - Witoszyn

ks. Bogdan Konarzewski CM (2011-06-24)

Witoszyn, Konin Żagański, Lubartów, Lubieszów, Lutynka, Silno Małe, Wymiarki, Wilkowiska

• ul. Konopnickiej 4