Jabłonów

Cenniejsza niż perły
Gary Thomas
Cenniejsza niż perły
Dobre małżeństwo nie przydarza się przypadkiem - i dobre małżeństwo nie trwa przypadkiem. Książek nie pisze się przypadkiem i biznesów nie rozwija się przypadkiem. Te przedsięwzięcia wymagają wyborów i wytrwałości. Kiedy zaczniesz działać, zamiast poprzestawać na pobożnych życzeniach, kiedy zaczniesz przejmować inicjatywę, zamiast użalać się nad sobą, staniesz się twórczą, aktywną kobietą, a taka właśnie osoba jest obrazem aktywnego Boga, który ją stworzył.

Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła - Jabłonów

ks. Andrzej Kramer (1999-08-24)

• ul. Zielona 12
    Jabłonów
    68-113 Brzeźnica
  • tel.: 68-377-13-67

Jabłonów – 8:00,12:00

Parafia Jabłonów otrzymała status placówki samodzielnej w 1951 r. Do tego czasu obsługiwana była początkowo przez kapłanów z Żagania, następnie z Brzeźnicy oraz Dzietrzychowic. Od powstania parafii administrujący proboszcz obsługuje jednocześnie parafię Jelenin.

Urzekająca