Jabłonów

Na górze Przemienienia [BORDOWA]
Jerzy Lech Kontkowski SJ
Na górze Przemienienia [BORDOWA]
Modlitwa jest naturalną potrzebą człowieka, jak pragnienie jedzenia i picia. Znają ją wszystkie religie świata. Prosimy Boga o przebaczenie win oraz o spełnienie potrzeb. Prosimy także w intencji innych ludzi, wstawiamy się za nimi u Boga. Radość, trud, różne potrzeby, wszystko to może być przedmiotem modlitwy i dziękczynienia. Możemy wreszcie wielbić Boga całkiem bezinteresownie, wysławiać Go i oddawać Mu chwałę.

Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła - Jabłonów

ks. Andrzej Kramer (1999-08-24)

• ul. Zielona 12
    Jabłonów
    68-113 Brzeźnica
  • tel.: 68-377-13-67

Jabłonów – 8:00,12:00

Parafia Jabłonów otrzymała status placówki samodzielnej w 1951 r. Do tego czasu obsługiwana była początkowo przez kapłanów z Żagania, następnie z Brzeźnicy oraz Dzietrzychowic. Od powstania parafii administrujący proboszcz obsługuje jednocześnie parafię Jelenin.