Dzietrzychowice

Sławne zwierzaki Tom V
Jarosław Szarek, Joanna Szarek
Sławne zwierzaki Tom V
Książki z tej serii to propozycja dla rodziców, którzy swoim pociechom chcą przekazać wiedzę o Polsce, jej historii, tradycji, bohaterach, ważnych wydarzeniach i miejscach, którzy chcą zaszczepić w nich zalążki patriotyzmu i miłości do swego kraju. Będziemy opowiadać o przeszłości naszym dzieciom, aby poznały dzieje swojej ojczyzny nie tylko poprzez legendy, ale także spotykając się z postaciami prawdziwych rycerzy, księżniczek, królów, uczestnicząc w wielkich bitwach i zwycięstwach. Chcemy aby były dumne z tego, że są Polakami.

Parafia pw. św. Jana Chrzciciela - Dzietrzychowice

ks. Jarosław Paprocki (2014-12-22)

Dzietrzychowice, Dybów, Gorzupia, Gryżyce, Karczówka, Miodnica

Dzietrzychowice