Brzeźnica

Jakie są twoje cele?
Gary Ryan Blair
Jakie są twoje cele?
Gary Ryan Blair przedstawia kompleksową, zintegrowaną metodę definiowania życiowych pragnień. Za pomocą wnikliwych, dogłębnych i trafnych pytań krok po kroku odsłania przed każdym z nas drogę do odkrycia sensu działania i do życia polegającego na realizacji celów, pełnych harmonii i równowagi. Mądrość i siła tych pytań skłania do wykorzystywania możliwości wyłaniających się wraz z udzielanymi odpowiedziami.

Parafia pw. św. Marii Magdaleny - Brzeźnica

ks. Paweł Bryk (2015-08-01)

Brzeźnica, Marcinów, Stanów

• ul. Zielonogórska 25