Brzeźnica

Siedem darów Ducha Świętego
Ludovic Lécuru
Siedem darów Ducha Świętego
Często wydaje się nam, że nie jesteśmy zdolni żyć w zgodzie z wolą Bożą ani zrealizować powołania, jakim jest osobista świętość. Z pomocą przychodzi nam siedem darów Ducha Świętego: dar mądrości, rozumu, umiejętności, rady, męstwa, pobożności i bojaźni Bożej. To one pomagają nam pokonać ludzkie słabości, wnoszą boskie światło w rozpoznanie, pragnienie i działanie zgodnie z Bożym zamysłem.

Parafia pw. św. Marii Magdaleny - Brzeźnica

ks. Paweł Bryk (2015-08-01)

Brzeźnica, Marcinów, Stanów

• ul. Zielonogórska 25