Żary

Dzisiaj trzeba wybrać
Ks. Piotr Glas
Dzisiaj trzeba wybrać
W rozmowie z TOMASZEM P. TERLIKOWSKIM ks. Piotr Glas opowiada o swoim życiu, kryzysie duchowym, drodze do Boga oraz posłudze kaznodziei i egzorcysty. Przypomina, że Jezus nas kocha i chce naszego dobra, niestety często sami zamykamy przed Nim drzwi. Ta książka to nie tylko przewodnik po życiu duchowym, lecz przede wszystkim piękne świadectwo nawróconego kapłana, który całkowicie zawierzył swoje życie Jezusowi i Maryi.

Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa - Żary

ks. Jan Poźniak (2005-07-01)

Rezydenci

• pl. Kard. St. Wyszyńskiego 4
    68-200 Żary
  • tel.: 068-363-40-00, fax: 068-363-40-09
  • email: napisz email »

Żary (NSPJ) – 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 20:00 (okres wakacji); Żary (św. Ap. Piotra i Pawła) – 9:00; Olszyniec – 10:30.

Warto pokochać teściową