Żary

Tylko miłość trwa
Chiara Amirante
Tylko miłość trwa
Chiara Amirante, dotknięta wielkim cierpieniem, doświadczyła duchowego kryzysu. Uzdrowiona przez Boga zrozumiała, że przygotował On dla niej specjalną misję: musiała zejść na dno piekła, by z determinacją ratować kolejne dusze.

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego - Żary

ks. Tadeusz Masłowski (2001-08-22)

Św. Brata Alberta, Białostocka, Broniewskiego, Bukowa, Cegielniana, Chełmska, Dygasińskiego, Findera, Głogowska, Gnieźnieńska, Górnośląska, Hutnicza, Kasprzaka, Katowicka, Kielecka, Kolejowa, Komuny Paryskiej, J. Krasickiego, Lubelska, Męczenników Oświęcimskich, Młynarska, Okrzei, Polna, Rataja, Serbska, Słoneczna, Szarych Szeregów, Szkolna, Średnia, Tunelowa, Witosa (nieparz. 1-51, parz. 2-38), Zamojska, Zapolskiej, Zgorzelecka, Zwycięzców.

7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 16:00 (2. niedziela m-ca), 18:00; Dom Sam.Matki - 10:00

Parafia została utworzona wskutek podziału parafii Wniebowzięcia NMP w Żarach.

Warto pokochać teściową