Bieniów

Klucz do Biblii
David Pawson
Klucz do Biblii
Wiele osób nie rozumie całościowego przesłania Pisma świętego, ponieważ nie posiada wystarczającej wiedzy ani na jej temat, ani na temat kontekstu kulturowego, w jakim powstawała. Ta książka odpowiada – księga po księdze – na takie pytania jak: Z jaką księgą mamy do czynienia? Kiedy została napisana? Kto jest jej autorem? Przede wszystkim zaś pokazuje, dlaczego dana księga została napisana i jaki jest zasadniczy cel jej istnienia. Odpowiedzi na te pytania przypominają „klucz” otwierający dostęp do treści Biblii i pomagają w pełni zrozumieć jej najgłębsze przesłanie.

Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny - Bieniów

ks. Andrzej Woch (2013-12-21)

Bieniów, Białowice, Biedrzychowice, Dąbrowiec, Włostów

• ul. Dolna 2
    68-204 Bieniów
  • tel.: 68-374-15-70

Bieniów 8:00, 11:00; Białowice – 13:00; Biedrzychowice – 9:30; Włostów – 18:00 (sobota).

Ewa czuje inaczej