Żary

W szkole modlitwy
o. Piotr Rostworowski OSB
W szkole modlitwy
Mistrz duchowości - o. Piotr Rostworowski tą lekką w stylu ale bogatą w treść książeczką przekonuje, że: "Człowiek nie jest przede wszystkim pracownikiem o określonym zawodzie, ale jest z natury swej i z powołania adoratorem Boga i znawcą Boga. Musi mieć na to czas, czyli czas na modlitwę."

Parafia pw. Matki Bożej Szkaplerznej - Żary

ks. Ryszard Gas (2006-08-01)

Dworcowa, Krajowej Rady Narodowej, Lelewela, Łąkowa, Marszowska, Niepodległości, Osadnicza, Pionierów, Powstańców Wlkp., Pułaskiego, Sikorskiego, Strażacka, Szklarska, Westerplatte, Al. Wojska Polskiego (nieparz. 31-57, parz. 100-138), Wyzwolenia, Zachodnia; Szczepanów

Żary (MB Szkaplerznej) – 18:00 (sobota), 9:00, 11:00, 16:00; Szczepanów – 13:00