Żary

Wyznania egzorcysty [AUDIOBOOK]
ks. Gabriele Amorth
Wyznania egzorcysty  [AUDIOBOOK]
Światowy bestseller tym razem jako audiobook! Ksiądz Gabriele Amorth jest doktorem prawa, kapłanem Towarzystwa Świętego Pawła, egzorcystą Diecezji Rzymskiej i przewodniczącym Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów. Autor dzieli się długoletnim doświadczeniem egzorcysty.

Parafia pw. Matki Bożej Szkaplerznej - Żary

ks. Ryszard Gas (2006-08-01)

Dworcowa, Krajowej Rady Narodowej, Lelewela, Łąkowa, Marszowska, Niepodległości, Osadnicza, Pionierów, Powstańców Wlkp., Pułaskiego, Sikorskiego, Strażacka, Szklarska, Westerplatte, Al. Wojska Polskiego (nieparz. 31-57, parz. 100-138), Wyzwolenia, Zachodnia; Szczepanów

Żary (MB Szkaplerznej) – 18:00 (sobota), 9:00, 11:00, 16:00; Szczepanów – 13:00