Żary

Co robić, gdy masz za dużo do zrobienia
Laura Stack
Co robić, gdy masz za dużo do zrobienia
Czy jesteś już zmęczony nakłanianiem ciebie do wydajniejszej pracy – w tych samych wciąż warunkach – przez płatnych konsultantów lub, co gorsza, przez własnego szefa? Masz szczęście. Laura Stack wie, że twoja lista zadań jest przepełniona do granic możliwości, ukazuje więc, jak osiągać więcej mniejszym nakładem pracy. Tak, dobrze zrozumiałeś. Nowatorski system organizacji czasu Laury Stack pozwoli ci osiągać więcej mniejszym nakładem pracy.

Parafia pw. Matki Bożej Szkaplerznej - Żary

ks. Ryszard Gas (2006-08-01)

Dworcowa, Krajowej Rady Narodowej, Lelewela, Łąkowa, Marszowska, Niepodległości, Osadnicza, Pionierów, Powstańców Wlkp., Pułaskiego, Sikorskiego, Strażacka, Szklarska, Westerplatte, Al. Wojska Polskiego (nieparz. 31-57, parz. 100-138), Wyzwolenia, Zachodnia; Szczepanów

Żary (MB Szkaplerznej) – 18:00 (sobota), 9:00, 11:00, 16:00; Szczepanów – 13:00