Żary

Prawdziwa miłość
Justyna Wacławik
Prawdziwa miłość
Książeczka, obok pouczającej historii z życia zwierząt z bambusowego lasu, zawiera przewodnik dla rodziców i wychowawców, w którym znajdą Państwo pytania nawiązujące do tekstu. Pozwolą one wytłumaczyć dziecku, że postawa prawdziwej miłości nie jest uczuciem, ale decyzją, która prowadzi do wyświadczenia dobra wobec kogoś, kto niekoniecznie na to zasługuje.

Parafia pw. św. Józefa Oblubieńca - Żary

ks. Stanisław Pojnar (1994-03-25)

Broni Pancernej, Chopina, Czerwonego Krzyża, pl. Inwalidów, Kazimierza Wielkiego, Krótka, Kurpińskiego, Lotników, 17-go lutego, Moniuszki, Paderewskiego, Przeładunkowa, Strzelców, Szymanowskiego, Wieniawskiego.

Żary (św. Józefa) – 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 14:00 (dzieci do I Komunii – druga niedziela miesiąca) 18:00; Żary (MB Różańcowej) – 9:00, 13:00 (dla głuchoniemych).

Warto naprawić małżeństwo