Szprotawa

Jezus mówi do ciebie
Sarah Young
Jezus mówi do ciebie
"Przyjdź do mnie ze wszystkimi swoimi słabościami: fizycznymi, emocjonalnymi i duchowymi. Odpocznij w Mojej kojącej Obecności, pamiętając, że nie ma dla Mnie nic niemożliwego. Oderwij swój umysł od problemów, aby skupić się na Mnie. Pamiętaj, że mogę uczynić nieskończenie więcej, niż prosisz czy rozumiesz. Jednak zamiast przekonywać Mnie, abym zrobił to czy tamto, staraj się dostroić do tego, co już czynię." Te słowa pochodzące od samego Jezusa usłyszała w swoim sercu Sarah Young, pisarka chrześcijańska, w czasie osobistej rozmowy z Panem. Słów tych było więcej, zaczęła je więc spisywać.

Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Szprotawa

ks. Ryszard Grabarski (2005-08-01)

Rezydenci

Szprotawa – 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00 (od IX do VI), 18:00 (od IX do VI); 19:30 (w VII i VIII) ; Śliwnik – 9:30